5 чергової сесії, яка відбудеться 16.03.2021 року

1. Про внесення змін до рішення сільської ради від 22.12.2020 № 15-2/20 VIII  «Про бюджет Лип’янської сільської територіальної громади на 2021 рік».
  2. Про припинення права користування земельних ділянок.
  3. Про надання права в користування земельних ділянок.
  4. Про надання дозволу на  розробку проекту відведення земельних ділянок.
  5. Про затвердження проекту землеустрою, щодо відведення земельних ділянок.
  6. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою, щодо поділу земельних ділянок.
  7. Про надання дозволу на розробку проекту відведення  земельних ділянок  з подальшою передачею на умовах оренди.
  8. Про надання дозволу на розробку технічної документації на проектно-польові шляхи.
  9. Про надання дозволу на затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок.
  10. Про внесення змін до рішення Ярославської сільської ради від 11.09.2020 № 40-2/VІІ «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки у власність по вул. М. Томенка.
  11.  Про встановлення рекомендованої орендної плати за земельні ділянки комунальної власності для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на 2021 рік.
  12. Про затвердження заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів