13 жовтня, в переддень храмового свята - Покрови Пресвятої Богородиці - в Нечаєвому відзначили День села. Розпочалося свято конкурсною програмою для малечі, яку провели вчителі початкових класів Нечаєвського НВК. Під час святкового концерту відзначили учасників АТО/ ООС, та тих, хто досі на передовій, адже 14 жовтня країна відзначає День захисника України. Подарунки отримали найстарші та найменші жителі села, подружні пари, що більше 30 років у шлюбі, матері-героїні, ліквідатори аварії на ЧАЕС. Пісенні дарунки лунали від аматорських колективів Нечаєвського будинку культури, художнього керівника Вовка Д.А., Лип'янського СБК, учнів Нечаєвської школи. Згадали ведучі всі важливі моменти історії становлення села, згадали тих людей, що внесли неоціненний вклад в його розбудову, адже й зараз твориться нова історія села, як частини громади. Наголосив у вітальному слові на важливості пам'ятати свою історію заступник голови Лип'янської об'єднаної територіальної громади Набережній А.І. Пригощав смачними варениками усіх охочих колектив Нечаєвської школи, а смачна юшка та каша додали козацької сили на енергії. Розіграно було і головний лот - ягня та інші призи, які надано спонсором СТОВ "Іскра" . Чудова сонячна погода, тематичні фотозони від завідувача СБК Дібрівської Т.Т., вдала концертна прграма зробили свято незабутнім.